Seyahat Günlüğü

Marmaris’te Yapılacaklar: Marmaris’in Cennet Gibi Koyları

Muğla’nın bir ilçesi olan Marmaris çok büyük bir sahil kenti. Çevresindeki oya gibi işlenmiş bakir koyları, mavi bayraklı turkuaz renkli plajları, tarihi güzellikleri, antik kentleri, milli parkları ve muhteşem doğası ile Marmaris’i tümüyle keşfetmek uzun bir zaman istiyor. Hani o fotoğraflarını görünce ‘’Vay canına ne müthiş yermiş’’ dedirten yerlerin çoğu Marmaris’teki koylarda gizlenmiş sanki…

Ben de bu görüntülere dayanamadım ve atladım gittim. Farklı, zevkli, hareketli, doyurucu ve renkli bir tatil arayanlar için yeşille mavinin birbirine karıştığı doğa harikası 36 muhteşem koya sahip olan Marmaris’te neler yapılması gerektiğini sizlere anlatacağım..

1- Tarihi yerleri görün: 

Doğa güzellikleri tarihi zenginliklerle birleştiğinde tadından yenmiyor. Marmaris’i ilk olarak değerli tarihi yerlerini gezerek anlamanızı öneririm. En önemli yerleri: Marmaris Kalesi, Marmaris Müzesi, Hafza Sultan Kervansarayı, İbrahim Ağa Camii, Taşhan Kemerli Köprü ve Halıcı Ahmet Urkay Müzesi.

2- Koyları Keşfedin:

Doğası bozulmamış bakir bir cennet olan Marmaris’in çevresi birbirinden güzel turkuaz mavisi koylarla çevrili. Marmaris’in içi ve 8km mesafeyle en yakınında bulunan İçmeler Koyu biraz kalabalık ve turistik.

Esas keşfetmek gerekenler: Turunç, Kumlubük, Amos, Hisarönü, Orhaniye Kızkumu, Bayır, Turgut, Çiftlik, Söğüt, Selimiye, Bozburun, Gebekse, Bördübet, Akvaryum, Abdi Reis, Gökova ve Dalyan.

3- Tekne Turuna Çıkın:

Yat turlarına çıkarak bu koyları gezebilir her birinde denize girebilirsiniz. Fosforlu Mağara’yı, Kekova’yı, Datça yarımadasındaki Palamut Bükünü ve Sedir Adası’nı da muhakkak görmenizi öneririm.

4- Denize Girin: 

Marmaris’te denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz her biri mavi bayraklı çok sayısıda plaj bulunuyor. İngiliz The Guardian gazetesinin belirlediği Türkiye’nin “en iyi 10 plajı” arasında Marmaris’ten de plajlar yer aldı. Bu plajlar muhakkak keşfedilmeli. İçmeler Plajı, Turunç Halk Plajı, Kumlubük Plajı, Cennet Adası Plajı, Sedir Adası Kleopatra Plajı, Kumlubük Plajı, Uzunyalı Plajı, Boncuk Koyu Plajı. Tabiki gizli koylardaki plajları da keşfetmenin zevkine varmalısınız.

5- Doğa, su sporları ve Dalış Aktivitelerine Katılın:

Parasailing, jet ski, flyboard, yelken, kano gibi su sporları aktiviteleri,

jeep safari, atv safari, trekking, bisiklet gibi doğa aktiviteleri yada dalış yaparak tatilinizi aktif dinamik ve heyecanlı bir hale getirebilirsiniz. Abdi Reis Koyu: Dalmak için harika bir akvaryum.

6- Gece Hayatına Bakın: 

Marina’dan sahil boyunca uzanan kafe ve barlar, güzel restoranlar sakin ama eğlenceli geceler geçirmek isteyenler için ideal. Daha hareketli eğlence sevenler Yat limanındaki Barlar Sokağı’nda sayısız mekan bulabilirler. Marmaris Merkez’de de restoran, bar ve gece kulüpleri mevcut.

7- Birbirinden Tatlı Butik Otellerde Kalın:

Bu civarlarda oteller ağırlıklı olarak oda kahvaltı olarak fiyatlandırılıyorlar. Genelde hepsinin kendine ait alakart restoranları da bulunuyor.

Loca Hotel Selimiye

Luna Begonvi Taş Evler Selimiye

Villa Florya Kumlubük

Kumlubük Maris Hotel

8- Karia Yolu’nu Keşfedin:

Akdeniz’den Ege’ye Türkiye’nin en uzun yürüyüş yolu olan 820 km uzunluğundaki Karia Yolu’na dikkatinizi çekmek isterim. Burada Bozburun Yarımadası parkuru var. Muazzam bir yürüyüş yolu. Kah dağların arasında kah denizin kenarında ve çok güzel manzaralarla dolu maceralı bir parkur. Loca Hotel’in önünden geçiyor bu yol.

9- Dönerken Alın:

Marmaris tarhanası, dondurması ve çam balıyla ünlüdür.

Marmaris Koylarına Nasıl Gidilir:

Marmaris’e en yakın havaalanı Dalaman. Dalaman’dan Marmaris’e, Marmaris Otogarı’ndan da minübüslerle veya teknelerle koylara ulaşabilir veya Dalaman’da bir araç kiralayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler:

1- Marmaris Kalesi (M.Ö. 1044)

Şehrin en güzel yerinde ihtişamlı görüntüsüyle ve tepeden verdiği muhteşem Marmaris manzarasıyla görülesi bir kale.

2- Marmaris Müzesi

Marmaris Kalesi’nin içinde bulunan Marmaris Müzesi’nde arkeolojik kazılardan elde edilen eserlerin yanı sıra eski döneme ait birçok eşya sergileniyor. Ayrıca Osmanlı İmparatorluğu’nun o döneme ait birçok araç ve gereci de burada korunuyor.

Ziyaret saatleri: Salı – Pazar 08:30 – 12:00 ve 13:00 – 17:00 (Pazartesi Kapalı)

3- Fosforlu Mağara

İç ve dışındaki turkuaz renginin oluşturduğu harika görüntü nedeniyle Fosforlu ismini alan mağaraya küçük teknelerle ulaşmak mümkün. Mağaraya bu teknelerle ulaştıktan sonra berrak sularında yüzmek paha biçilmez bir keyif.

4 – Sedir Adası:

Kleopatra Adası olarak da bilinen Sedir Adası, Marmaris’ten 16 km uzaklıktadır. Efsaneye göre Kleopatra bu plajda yüzmüş, hatta kumu özel olarak kendisi getirtmiştir. Plajda bulunan kumun altın sarısı rengi görenleri büyülüyor.

5- Cennet Adası: 

Marmaris merkezinden yaklaşık 25-30 dakikalık bir yolcula Cennet Adasına ulaşabilirsiniz yada bazı tekne turları da Cennet Adası plajına uğradığı için tekne turlarını da tercih edebilirsiniz.

Yüzülecek Yerler:

Turunç Plajı 

Dağların arasında sessiz sakin bir bölgede yer alan Turunç Plajı’nın denizi bir harika. Marmaris merkezinden 21 km uzaklıkta bulunuyor.

Kumlubük Plajı:

Turunç plajının çok yakınında bulunuyor. Marmaris merkezinden 27 km uzaklıkta. Doğayla iç içe, ince kumuyla ve tertemiz deniziyle bu bölgenin en iyi plajları arasında ilk sırada.

Kız Kumu Plajı Orhaniye:

Marmaris’in en turistik yerlerinden biri Kız Kumu Plajı, Orhaniye’de yer alır. Kız Kumu plajını turistik yapan en büyük özelliği, denizin ortasında bulunan kumdur. Bu sayede insanlar denizin ortasında, kumun üzerinde yürüyebilmektedir. Orhaniye Turgut’tan sadece 2,5 km uzaklıkta. Turgut’tan sonra yol ikiye ayrılıyor. Orhaniye için sağa, Selimiye için sola devam etmek gerekiyor.

Orhaniye’de deniz her zaman çarşaf gibi. Çevresindeki çam ormanının rengi suya vurmuş, deniz kendine has bir renge sahip olmuş. Ortamı o kadar sakin ki, denizine girdiğinizde yüzerken çıkardığınız sesten başka bir şey duymuyorsunuz.

Selimiye:

Selimiye Mavi yolculuk teknelerinin uğrak yeri olmakla beraber denizden Bodrum – Datça ve Marmaris’e uzananların vazgeçemediği Selimiye – Hisarönü – Orhaniye üçlüsünün vazgeçilmezi. Selimiye’nin hakim olduğu geniş kapalı koy adeta bir göl görünümü veriyor. Çam, badem, söğüt ve zeytin ağaçları doğasına ayrı bir güzellik katıyor.

Musluklarından kaynak suyu akan Selimiye de arıcılık, zeytincilik, bademcilik, hayvancılık, balıkçılık ve ahşap teknecilik yapılıyor. Denizi temiz, balığı bol, havası oksijen yüklü ve mis gibi kekik kokulu. Kafa dinlemek, tertemiz denize girmek, balığın, sebzenin, meyvenin en tazesini yemek ve huzurlu, sakin bir tatil geçirmek için harika bir adres.

Antik çağda ismi Hydas olan köy, sonraları Losta ismini almış. Gün batımında dağların arkasında kaybolan güneş etrafı kırmızı tonlarına boyadığı için köye “Kızılköy” de denmiş.

Selimiye Köyü’nde sahil boyunca baştan başa yürüyebilir, deniz kenarında balık tutabilir, geniş koyun batı kıyılarında kürek çekip botla dolaşabilirsiniz. Fotoğrafını çekecek onlarca görüntü yakalayabilirsiniz.

Çiftlik Koyu:

İçmeler’den Bozburun yönüne doğru 30 km mesafede sakin, huzurlu ve el değmemiş bir koy. Kalabalıktan uzak tertemiz denizi ve iri kumlu plajı ilgi görüyor, denizi her daim pırıl pırıl parlıyor. Koyun girişinde küçük bir ada bulunuyor. Özel mülk olduğu için izinsiz çıkılmıyor. Burdan tekne yada sandal kiralayıp Gebekse Koyu’na gidilmeli.

Gebekse Koyu: Gebe Kilise Koyu

Çiftlik koyunun hemen yanındaki büyüleyici Gebekse koyuna sandal yada tekne kiralayarak gitmek çok keyifli.

Adını burada bulunan bir kilise kalıntısından almıştır. Denizin içine dil gibi uzanan, meltem rüzgârlarına karşı kapalı ve korumalı bir koydur. Koyun uç tarafında bulunan tepede antik kalıntılar, kale ve kilise bulunur. Tepelere doğru çıkıldığında çam, zeytin ağaçları ve eşsiz doğa güzellikleri ile insanı büyüler.

Bördübet Koyu: İngilizler’in Bird The Bed’i

İngiliz askerleri, yıllar önce savaş yıllarında saklandıkları bu bölgeye, ormanla denizin iç içe olması ve kuş çeşidinin bolluğu bolluğu sebebiyle ‘’Kuş Yatağı’’ anlamına gelen ‘’Bird the bed’’ adını takmışlar. Biz de milletçe okunuşunu biraz yuvarlayıp Bördübet demişiz bu el değmemiş doğayla iç içe koya. Marmaris merkezinden 25 km uzaklıkta bulunan bu köyde balıkçılık ve arıcılık çok yaygın.

Abdi Reis Koyu: Dalmak için harika bir akvaryum.

Marmaris’in çıkışında bulunuyor. Bölge “Akvaryum” olarak isimlendirilmiş. Burası özellikle dalış yeri olarak harika bir nokta çünkü kendinizi gerçek bir akvaryumun içinde hissediyorsunuz.

Amos Koyu: Eski bir Roma Kentinde tarihle iç içe deniz keyfi.

Burası eski bir yerleşik Roma kenti ve hala bazı kalıntılar bulunuyor. Tarihi bir bölgede masmavi bir deniz keyfi yaşamak için Amos koyunu ziyaret edebilirsiniz.

Bozburun: Yatçıların gözbebeği

Marmaris’in 50 kilometre batısında yer alan bu sessiz ve temiz koyda bolca turistik tesis, lokantalar ve bir yat limanı var. Turistik dediğime bakmayın çok sakin ve bakir kalmış bir yer. Otellerin önünde kendilerine ait iskeleleri oluyor. Köyün merkezinde cami, balıkçılar, pansiyonlar ve köy kahveleri var.

Marmaris’den Bozburun Yarımadası’na ulaşım 3 – 4 saat arasında sürse de buraya geldiğinizde karşılaşacağınız manzara buna değiyor.

Bozburun’un ucundaki Söğüt Köyü’nün manzarası muhteşem.

Bozburun’dan tekne kiralayıp Marmaris’in diğer koylarını keşfetmeniz mümkün.

Marmaris’te Kalınacak Güzel Butik Oteller:

 

Loryma Luxury Butique Hotel – Bozburun Marmaris

Loryma Luxury Boutique Hotel, Bozburun yarımadası üzerinde, yalnızca deniz yoluyla ulaşılabilen, birbirinden özel 15 farklı suitiyle romantik kaçamaklar ve tabiat ile baş başa tatil yapmak isteyenler için sıra dışı güzellikte bir otel. Adını, M.Ö. IV. yüzyılda Rodos’un karşı yakası için önemli bir merkez olan Loryma antik kentinden alan, doğanın içinde, sakin ve küçük bir otel olan Loryma, konfor ile lüksü masmavi sularda buluşturmuş. Doğa ile iç içe, manzara ve konsept harika.

En çarpıcı yanı: ’’Berrak, turkuaz, derin denizi ve güneşin kırmızı, turuncu, gündüzden kalan mavi ve gecenin lacivertliğiyle kaybolduğu eşsiz günbatımı…’’

Güne kuş cıvıltıları ve begonvil kokularıyla başlıyorsunuz, sonrasının kötü geçmesi imkansız…Kendinizle baş başa kalmanın verdiği huzuru tüm bedeninizde hissediyorsunuz.

Masal gibi bir otel, bayılacaksınız… Oda seçenekleri ve fiyatlar:

Lükse dair herşeyi bu otelde bulabiliyorsunuz.

Çift kişilik anti-stress yataklar, Kişisel tercihe göre yastık menüsü

82 ekran LCD televizyon, bağımsız dijital uydulu dünya kanalları

Ücretsiz wifi, Ekstra zenginleştirilmiş minibar, Jakuzili geniş banyo

Odanıza ücretsiz kahvaltı servisi, Akşam yemeğinizi ekstra ücret ödemeden harikululade günbatımı renkleri eşliğinde kendi terasınızda alabilme alternatifi

Teraslı Penthouse Oda ve Lüks Penthouse Suite Oda

55 m²  (3 kişi) geniş ve muhteşem manzaralı özel bir oda. 75 m² özel terasında, yeşil ve mavinin keyfine vararak güneşlenebiliyorsunuz.

King Deluxe Suit Oda:

45 m² (3 kişilik) kadar konaklama imkanı sunan, detaylarıyla kusursuz• İsteğinize göre veranda, balkon, teras alternatifleriyle konaklama seçenekleri mevcut. Jakuzi, küvet veya duş alternatifli banyoları var.

Comfort Suit:

40 m² (3 kişi) kadar konaklama imkanı sunan deniz manzaralı suitler

Ayın siluetinin denize yansımasını keyifle izleyebileceğiniz bir verandası var.

Garden Villa

68 m² (4 kişi), deniz manzaralı, Garden Villa’ya ait geniş bir bahçe, kendinize ait terasınızda güneşlenme imkanı, Ebeveyn odasında çift kişilik anti-stress yatak ve jakuzi. Kahvaltı ve akşam yemeğinizi ekstra ücret ödemeden kendi bahçenizde alabilme alternatifi.

Ege ve Akdeniz mutfağından lezzetler sunan Limos Restaurant gayet başarılı.

Bölgede yetiştirilen organik ürünler isteğiniz doğrultusunda temin edilip Gourmet Shop’ta satışa sunuluyor.

Cool Beach otelin kendine ait özel plajı. Keyifli ve huzurlu.

Ulaşım:

Loryma Boutique Hotel, Marmaris’in Bozburun beldesinde yer almaktadır. Marmaris şehir merkezine 57 km, Dalaman Havalimanı’na 150 km. uzaklıktadır. (Marmaris- Bozburun 57 km – 50 Dakika)

Marmaris üzerinden gelmek istiyorsanız, Marmaris’e girmeden Datça yoluna sapacaksınız. Datça yolunun 25. km’sinde Hisarönü sapağından ayrılarak 37 km. sonra sahil yolundan göz alıcı deniz ve doğa manzarası eşliğinde Bozburun’a ulaşabilirsiniz.

Adres: Yeşilova Mahallesi Adatepe Mevkii Bozburun Muğla Türkiye

Tel: +90 252 456 21 78

Loca Hotel Selimiye

Yeryüzündeki cenneti anımsatan Selimiye Koyu’nda, güzel ülkemin turizmine katkısından dolayı alkışı hak eden nadide otellerimizden biri de kuşkusuz Loca Butik Hotel’dir.

Konumu, havası, tertemiz odaları, büyüleyici manzarası ve o manzaraya bakan sonsuzluk havuzu, keyifli kahvaltısı, Loca ailesinin misafirperverliği, uyandığınızda duyduğunuz kuş sesleri, doğası, doğallığı, ortamı saran çam kokuları, begonvilleri, sardunyaları ve rahatlığı ile hafızalardan silinmeyecek dört dörtlük bir otel burası. Farkındaysanız o kadar etkilendim ki kelimelerim kifayetsiz kaldı…

Sabah uyanıp odanızın balkonuna çıktığınızda müthiş bir manzara, kuş sesleri ve sincaplar size günaydın diyor. Huzur sizi selamlıyor. Odalar mis gibi sabun kokuyor ve konumu itibariyle hakikaten Selimiye’nin Locası gibi duruyor.

Selimiye koyu manzarası ile iç içe olan kahvaltı terasında kendi bahçelerinde yetiştirdikleri organik ürünlerin de bulunduğu, ayrıca ev yapımı nefis çörek ve tartlar eşliğinde hazırlanan kahvaltı mutluluk aşısı gibi geliyor. Reçelleri kendileri yapıyorlar ve tüm gelirleri Lösev’e bağışlıyorlar.

Loca Hotel’ın aynı zamanda çok lezzetli ve taze yemekler sunan başarılı bir restoranı var. Burada kalmasanız da hem kahvaltıya hem de yemeğe dışardan gelebilirsiniz. Koya vuran ay ışığı eşliğinde ev yapımı Akdeniz mezeleri, Altınoluk’tan gelen zeytinyağı ile yapılmış salatalar, makarna çeşitleri, et ve balık ızgara çeşitlerini tadabilirsiniz. Gerçekten güzel yapıyorlar.

5000 metrekare alan üzerinde kurulu, taş ve ahşap mimariye sahip olan 2 katlı Loca Hotel 7 standart oda ve 3 aile odasından oluşuyor. Giriş kattaki odalar özel bahçeleri ile Selimiye koyunu ayaklarınızın altına seriyor. Üst kattaki odalarda nefis manzaraya bakan balkonlar bulunuyor.

Kule odası ise farklı bir mimariye sahip. Dağların ardından doğan günün şahaneliğini özel bir oda.

Tüm odalar için ücretsiz çocuk karyolası ve aile odalarında ücretli ilave yatak hizmeti var.

Tüm odalarda klima, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı, telefon ve oteli heryerinde çeken ücretsiz wifi var.

Odalara özellikle TV koymamışlar. Sabahları güne kuş cıvıltıları, kuzuların ve horozların sesleri ile uyanıp, Ege Denizinin maviliğine kendinizi kaptırarak başlamanızı, tatilinizde günlük hayatın koşuşturmacasından sıyrılarak sadece kendinize ve sevdiklerinize odaklanmanızı istemişler. Tesis plaja 1 km mesafede bulunuyor. Selimiye’de bulunan tesislerin plajını kullanabilirsiniz. (Plajda alınan şemsiye, şezlong ve minder ücretli.)

Belirli saatlerde otelden plaja ücretsiz servis hizmeti sunuluyor.

Oda fiyatları: Oda Kahvaltı 450 TL

Loca Hotel; Marmaris Otogar’a 45 km, Dalaman Havalimanı’na 135 km uzaklıkta bulunuyor.

Selimiye’ye geldiğinizde Aşk Adası, Bencik Koyu ve Kamelya Adasını kapsayan bir telne turuna çıkabilirsiniz. Tur sabah 10’da başlıyor, akşam 17:30’da sona eriyor.

Sener Kaptan:05325205103

Luna Begonvil Taş Evler:

Marmaris’in doğa harikası #selimiye koyunda bulunan ve 2 kız kardeş tarafından işletilen Luna Begonvil Taş Evler Butik Otel her biri birbirinden farklı tarzda dekore edilmiş 22 standart ve 2 süit odaya sahip. Begonvil çiçekleriyle bezeli kocaman bir bahçe içerisinde yer alan bu keyifli otelin samimi ve sıcak bir ortamı var. 2 yetişkin ve 1 çocuk havuzu bulunuyor. Her sabah bahçedeki meyve ağaçları arasında servis edilen ve yöresel mahsullerinden yapılan serpme köy kahvaltısı ile gönüllerde taht kuruyor. Otelin 5 dakikalık yürüme mesafesinde kendine ait güzel bir plajının olması da avantajlı yanı.

Öğle ve akşam yemekleri için de plajda denize sıfır bir konumda bulunan Taş Evler Beach & Restaurant‘ta Türk ve Akdeniz mutfaklarından taze lezzetler tadabiliyorsunuz. Bölgede sevilen bir restoran burası.

Merkeze yakın oluşu, ustalıkla yapılmış taş binaları, ferah ve geniş odaları, her odanın ayrı güzellikte dekorasyona sahip olması, muhteşem bir doğanın tam ortasında bulunması, özel plajı, sizi samimiyetle sarması ve o muhteşem kahvaltısı ile dört dörtlük bir işletme.

Marmaris merkez 45 km, Dalaman Havaalanı ise 135 km uzaklıkta.

Oda Fiyatları: 600 TL

Adres: Buruncuk Mah. No: 108 Selimiye, 48700 Marmaris/Muğla

Tel: (0252) 446 41 45

http://www.lunabegonviltasevler.com

Villa Florya Kumlubük: 

Marmaris’in merkezinden İçmeler bölgesine kadar uzanan bölgedeki yoğunluğu, kalabalığı ve sahillerin kızıl kahve kumunu sevmeyenler için daha sakin, dingin ve incecik kum plajı olan Kumlubük Marmaris’e 16 km uzaklıkta gizli bir köşe adeta. Turunç’tan sonra ikinci koy. Bozburun yarımadasının en güzel plajı burada bulunuyor. İnsanın hayal gücünü zorlayan, sadece 14 odalı, denize sıfır nefis bir butik otel olan Villa Florya Kumlubük 2 km’lik bir kumsalın tam ortasında yer alıyor, pırıl pırıl denizi lacivertin en güzel tonuna hakim ve burada su hiçbir zaman çok soğuk olmuyor. Kumsalı incecik ipek gibi bir kuma sahip ve manzarası gerçekten yıkılıyor. Otel denize çıkıntı yapan büyük bir kaya kütlesine oyulmuş gibi adeta. Farklılığıyla dikkat çekiyor ve muhteşem doğası, dingin atmosferi, sakin plajıyla insanı gerçekten büyülüyor.

Dalaman havaalanına inip 100 km mesafedeki Marmaris otogarına otobüslerle ulaşabilir. Marmaris-Turunç arası denizden ve karadan hizmet veren belediye dolmuşlarıyla bölgeye ulaşabilirsiniz.

Otelin bulunduğu Kumlubük koyuna toplu taşıma aracı bulunmuyor.

En yakın yerleşim yeri olan Turunç’a 4 km uzaklıkta.

En güzeli buralara ya arabayla gelmek yada bu koyları rahat gezebilmek için Dalaman havaalanından bir araç kiralamak bence.

Marmaris Turunç arasındaki yol gerçekten çok etkileyici; asırlık çamlar, zıplayan sincaplar, İtalya Amalfi sahillerini andıran virajlar ve nefes kesen bir manzara. Keyfini sürmek için gündüz gitmenizi öneriyorum. Amalfi demişken Villa Florya’nın binası teraslar şeklinde denize doğru iniyor. Geniş bahçesinde bir sürü kuytusu var. İtalya’nın Positano’su varsa bizim de Kumlubük’ümüz var dedirtiyor.

Fiyatlar: Oda – kahvaltı

Deniz Manzaralı Odalar (*30m²): 500 TL

Deniz Manzaralı Suit Odalar: 600 TL

Villa Zakkum ve Villa Zeytin (2 kişilik): 1500 TL

Villa Asma (*170m²)(4 kişilik):  2000

Adres: Osmaniye Koyu Kumlubuk Mah. Turunc Mevkii, 48700

Tel: 0535 103 30 77

Marmaris’ten sonra İçmeler mevki geçilip Turunç köyü içinden geçilerek Amos koyundan (Profesörler Sitesi) sonra otelin bulunduğu Kumlubük koyuna ulaşabilirsiniz.

http://villaflorya.com

Kumlubük Maris Butik Hotel:

Marmaris’in en güzel ve temiz kumsalı olan Kumlubük’teki ikinci otel önerim;  yemyeşil bir doğanın içinde, denize sıfır konumda ve 28 odası bulunan Kumlubük Maris Butik Hotel.

Bu kendine has stili olan butik otelin bahçesinde büyük bir yüzme havuzu önünde de kendine ait tertemiz bir plajı var. Doğası nefis, sadelik, rahatlık, temizlik ve huzur ön planda. Sessiz, sakin ve keyifli bir tatil için biçilmiş kaftan adeta. Denize karşı muhteşem bir sabah kahvaltısı sunuyorlar.

Bütün otel alanında çeken ücretsiz wi-fi ve araçlar için gölgelendirme sistemli bir otopark mevcut.

Dalaman, Bodrum hava alanlarından ve Marmaris’ten ücretli transferleri var.

Bu tatlı butik ve aile sıcaklığındaki oteli çok seveceksiniz eminim.

Oda fiyatları: kahvaltı ve çay saati dahil 2 kişilik fiyatlar.

Suitlerde ilave kişi başı 50 TL.

Standart oda: 400 TL

Suit oda: 600 TL (1+1: 2 büyük, 2 çocuk kalabilir)

Aile Suiti: 700 TL (1+2)

Major Suit: 800 TL (2 büyük, 2 çocuk kalabilir)

Tower Suit: 600 TL

Adres: Kumlubük Koyu / Turunç 48700 Marmaris/Muğla

Tel: +905323471392

http://www.kumlubukmarishotel.com

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir