Mekanlar

16 Roof Restaurant & Bar Swissotel The Bosphorus İstanbul

Şahane Boğaz Manzarası, İyi Yemek, Kaliteli Eğlence… 

Bu üçlüyü bir arada arayanlar için harika bir mekan önerisi.

Geçtiğimiz Çarşamba akşamı İstanbul’un en gözde eğlence mekanlarından biri olan 16ROOF’taydım. Uzun zamandır gitmemiştim ve uzun süren bir Balkanlar turu ardından İstanbul’a olan özlemimi en iyi gideren yer oldu. 

Swissotel The Bosphorus, Istanbul’un terasında yer alan 16ROOF restoran & bar İstanbul gecelerine her yaz, tüm yaz boyunca renk katıyor. Işıl ışıl Boğaz manzarası eşliğinde iyi yemek iyi müzik ve iyi eğlence sunan bir mekandır, çok severiz.

Her gün Canlı DJ performansları da oluyor. Bu akşam “Beat goes on” partisi var. Her carşamba olacak bu parti. Ayrıca Dj Furkan Çavuş iki haftada bir pazarları canlı r&b ağırlıklı performanslar yapacak. Kaliteli eğlence için harika bir adres.

Yemek kısmı da bar kısmı kadar keyifli ve iddialı. Önce yemeğinizi yiyip ardından bar kısmına geçebilirsiniz. İstanbul’da yaz akşamlarının tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir mekan önerisi olarak kaydedin burayı..

Neler yedik?

Tt Roll

Tuna Steak

Scallops

Bosphorus Gunkan

Salmon Ceviche

Akşam Yemeği: 19:00-23:00 arası

Bar: 17:00 – 02:00 arası

Menüde: Ceviche’ler, sushi’ler, deniz mahsulleri, ev yapımı makarnalar, dünya mutfağından niş lezzetler sunuluyor. Yemekleri hem lezzetler hem de sunumlar açısından çok başarılı.

İmza kokteylleri de çok iddialı.

Detayları izleyebileceğiniz youtube videomun linkini de aşağıya bırakıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir