Mekanlar

Ramazan Bingöl Köfte & Steak: İyi Et Yenecek Bir Mekan

Ramazan Bingöl Lokantaları’nın ufak kardeşi Ramazan Bingöl Köfte & Steak dünyayı sağlıklı ve lezzetli fast food ile tanıştırmak hevesiyle yola çıkan bir restoran modeli. Birbirinden lezzetli etleri ve köfteleriyle iddialı bir işletme. Özellikle hamburgerin dünya markası olduğu yeme içme sektöründe, hızlı servis edilebilen köftenin fast- foodun önüne geçmesini, uluslararası piyasada söz sahibi olmasını amaçlıyorlar. Şuanda Mahmutbey ve Maslak şubeleriyle faaliyette olmakla birlikte Türkiye ve dünya çapında açılacak Franchise dükkanlarla daha da büyümeyi hedefliyorlar. Bir yer açma arayışı içinde olanlar da değerlendirebilirler.

Tasarım olarak evinizde gibi sahiplenen, mıntıkanızda gibi hissettiren, İstanbul dokusunun günümüze uyarlanan dokunuşlarla his kazandırıldığı naif ve duygulu bir konsepte sahip. Farklı ve çeşitli köfte ve steak çeşitleri, zengin bir serpme kahvaltının yanı sıra kendine has lezzetlerin de barındığı bir menüsü var.

Masanın en favori lezzetlerinden birisi !!Kuzu pirzola”ydı. 

Dallas Steak enfesti.

Kuzu Madalyon yumuşacık ve lezzetliydi.

Kaşar ile bonfilenin buluşması mükemmeldi.

Sıcak füme gerçekten nefisti.

Fark yaratan bir piyaz, çünkü tahinli…

Menüye göz atacak olursak  ızgara steak ve et çeşitleri 49-85 TL, tavuk ızgaralar 19-25 TL, ızgara köfte (favorim) 18 TL, sucuk köfte 21 TL, steak köfte 33 TL, kaşarlı bofile 55 TL sıcak füme 18 TL, istiridye mantarı 18 TL, tahinli piyaz 11 TL, kuzu pirzola 52 TL, Antep peynirli hellim peynirli sucuk ızgara 30 TL, kuzu madalyon 49 TL, havuç dilimi 14 TL

Çok lezzetli ve özenli bir mekan, muhakkak denenmeli..

Gün boyu süren serpme kahvaltısı da oldukça zengin. Fiyatı kişi başı 35 TL.

Not: Franchise olmak isteyenlere işletme Kurulumundan, tedarik ve lojistiğe, Ürün ve Menü Mühendisliğinden, Pazarlama Stratejilerine kadar her türlü profesyonel danışmanlık hizmetini sunuyorlar. Franchise adaylarına anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam ve tanıtım, İşletme konularında servis ve destek garantisi veriyorlar.

Yalnız küçük bir firma olmak yerine, güçlü ve büyük bir zincirin parçası olmayı tercih edenler için ideal bir konsept olabilir bence.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir