Fit Gurme

Less Mills Body Pump: Antrenmanlar

Şahsen en sevdiğim antrenman stillerinin başında geliyor Body pump. Vücudun tüm bölgelerini ve tüm kas gruplarını (kalca, bacak, gogus, sirt, biceps, triceps, omuz) tek tek track’ler halinde çalıştıracağınız bu 45 dakikalık ders spor salonundaki diğer aletlere dokunmanıza gerek kalmadan kullanılan ağırlıklara göre define, fit yada daha büyük kas yapısına sahip olabileceğiniz ideal bir antreman sağlar.

 

IMG_3492

Kalça bacakta full squad ve lunge var ben diyim 100 tekrar siz diyin 200 ayrıca göğüs, omuz, sırt, triceps (arka kol), biceps (ön kol) ve karında da ideal yapılanmayı ve define kaslara ulaşmanızı sağlar.

Çeşitli ağırlıkları kolayca takabileceğiniz bir bar, destek olarak step tahtası ve yer hareketleri için bir mat gereklidir.

IMG_5567 IMG_5569

Bir ders sürecinde yaklaşık 600 kalori yaktıran, yağ yakımı, kas güçlenmesi sağlayarak, kondüsyonunuzu yükselten, her ay hareketlerini değiştirerek vücudun aynı hareketlere alışmasını engelleyen BODY PUMP vay ben şişerim, ay ben sönerim diye korkacağınız bir teknik değil. Bilinçli ağırlıkla yapılan hiçbir spor amaç dışı sonuçlar icat etmez. Sağlıklı ve temiz beslenmeden hiçbir sonuç elde edilemez.

IMG_6038

 

Güzel bir fotoğraf gördüğünüzde, hoş bir melodi dinlediğinizde, lezzetli bir yemek yediğinizde aldığınız anlık hazzı sonsuza dek yaşatacak bir kafaya davet ediyorum sizi. O kafa da anca spor yapan bir vücutta yaşar.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir