Mekanlar

La Chocolatier Atölye – Çikolata Workshop’u…

IMG_6772

Sevdiğini sevindirmek isteyenler… Bakın size bir önerim var. Günün etkinliği bir çikolata workshop’u olsun mu?

IMG_6718
Çikolataya hayır diyemeyen kaç milyar kişiyiz acaba dünyada? Günün her saatinde her türlü ruh haline iyi gelen konuya komşuya eşe dosta eli boş gitmekten kurtaran en pratik çözümdür çikolata! Mutluluk kaynağı olan bu nimeti sevdiklerinize kendi ellerinizle yapmak farklı ve güzel bir fikir olabilir.

 

IMG_7014

IMG_6994

Ben kafaya koyuldum ve kendimi La Chocolatier @lachocolatier in çikolata workshop unda buldum. En son katıldığım sushi workshop u kadar eğlenceli geçti.

Yaptığım çikolataları konuya, komşuya, mahalledeki bakkala, eşime, dostuma ve evdekiler sunacağım için heyecan dorukta. Siz de bugün sürpriz bir şeyler yapıp sevindirin sevdiklerinizi ve zevkle izleyin yükselen enerjiyi. Pişman olmazsınız.

IMG_6991

Gerçek çikolata büyüsünü yaratmak için kaliteli hammaddenin yanında; güçlü tat hafızası, koku alma duygusu, yaratıcılık ve ustalık gibi profesyonel niteliklerede sahip olmak gerekir.

IMG_7012

”Ben mutluluğun büyücüsü ve yaratıcısıyım” diyen ”Yuliya Atadinç” Belçika çikolataları ve doğal hammaddelerini kullanarak cezbedici çikolata şaheserleri yarattığı atölyesinde ”çikolata yapmayı öğretiyor” Arkadaş gruplarınızla eğlenceli bir gün geçirmek, bununla beraber meziyetlerinize bir yenisi daha eklemek açısından da iyi bir fikir olabilir.

IMG_6999

El yapımı çikolatacılığa ait tüm maharetleri kazanabileceğiniz bu workshoplara katılmak ve kendi zevkinize özel limited edition çikolatalar yapmak isterseniz
İletişim; 0531 813 03 02,

Giyim sanatkarlari sitesi 3.Ada A Blok No:612     İkitelli Başakşehir

Sütlü çikolata tadında günler…
Diyette olanlar yine üstüme gelmeyin size de bir parça bitter yersiniz, olur biter:)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir