Mekanlar

Cafe Soumia – Bomonti’nin En Yeni Mekanı

Son zamanların yükselen trendi haline gelen Bomonti’de ardı ardına pek çok başarılı mekan açılıyor. İşte bugün onlardan bir tanesini keşfedeceğiz. Tatlı, sıcak bir aile işletmesi Cafe Soumia

Bomonti’de konumlanan ve keşfedilmeyi hak eden çok lezzetli bir o kadar da tatlı bir kafe restoran.

Nasıl bir mekan?

Sıcak ve samimi bir ortamı var. Mekanın sahibeleri olan anne kız yabancı uyruklu. İnanılmaz tatlı insanlar.

Güne lezzetli kahvaltı seçenekleriyle başlıyor, çok çeşitli ve taze hazırlanan öğle yemeği seçenekleri ile devam ediyor, nitelikli kahveler eşliğinde lezzetli tatlılar sunuyor ve güzel akşam yemekleri ile final yapıyor.

Ne Yedik Ne İçtik?

Mükemmel kahvaltı seçenekleri, tatlılar ve kahveleri denedik. Hepsi çok iyiydi. 

Menüde T-Bone Steakler, makarnalar, burger çeşitleri, et yemekleri de mevcut. Sağlam bir menüye sahip.

Geri kalan detaylar youtube kanalımda. Tüm menü ve fiyatları görebilirsiniz.

Link aşağıda…

Doğum günleri, özel partiler, eventler, kutlamalar, iş etkinlikleri, sunumlar, düğün, nişan, bebek partileri gibi aklınıza gelecek her türlü özel gün kutlamalarında da burayı düşünebilirsiniz. Her türlü hizmeti veriyorlar.

Today, I am at a very delicious and sweet cafe restaurant located in Bomonti, the rising trend of İstanbul recently, and deserves to be discovered. @cafe.soumia

What kind of a venue is it?

It has a warm and friendly atmosphere. The mother and daughter, who are the owners of the place, are foreign nationals. Incredibly sweet people.

It starts the day with delicious breakfast options, continues with a wide variety of freshly prepared lunch options, offers delicious desserts accompanied by quality coffees, and ends with delicious dinners.

You can also consider this place for any special day celebrations you can think of, such as birthdays, private parties, events, celebrations, business events, presentations, weddings, engagement parties, baby showers. They provide all kinds of services.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir