Berrak Tangülü kimdir?

13 Temmuz 1980 İstanbul doğumluyum. 13 Temmuza dikkatinizi çekerim, idolüm olan Sezen Aksu ile aynı gün… Genelde okul hayatlarındaki tembellikleriyle nam salmış olan 2 ağabey ve bir abladan sonra okul birincilikleriyle anne ve babasının makus kaderini değiştiren son çocuğum. Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümünü 3.20 ortalamayla bitirdim ama yatırım yapmaya kalktığımda ülke ekonomisine sirayet edecek kadar talihsiz iniş ve çöküşler yaşıyorum. Bu yüzden bu işi yapmıyorum. Ruhum gereği stres ve gerilimden uzak, olumlu ve enerjik işler peşinde koşuyorum.

Fotoğrafçılık konusunda İstanbul İfsak’ta ve Floransa Michelangelo Institute of Florance’da eğitim aldım. Doğulu ve ortadoğulu genlerim gereği yemeye ve içmeye, sosyal çevrem gereği gezmeye, işim gereği bunları yazmaya, eğitimim gereği fotoğraflamaya ve tabiki kişiliğim gereği bunları herkesle paylaşmaya olabildiğine düşkünüm.

Tüm yeteneklerimi gören ve bunları birleştirip kullanmam için ön ayak olan Kenan Erçetingöz sayesinde bu işin içine girmiş bulunmaktayım. Şuan hali hazırda www.gecce.com sitesinde köşe yazarlığı yapıyorum.  Türkiye ve dünyada gezdiğim mekanları tüm detaylarıyla sizler için yazıyorum. Sadece yazmakla kalmıyor benimle beraber canlı canlı gezmeniz, mekanları görerek yaşamanız için ‘’Berrak Mekanlarda’’ youtube kanalımda eğlenceli ve bilgi verici videolar paylaşıyorum.

Bu kadar yemek yiyip bir Akrep Nalan olmadıysam spora olan düşkünlüğüm sayesindedir. Eğer mekanlarda değilsem bilin ki spor salonundayımdır…

YOUTUBE Kanalımdan sizler için hazırlamış olduğum videoları izleyebilir,
INSTAGRAM hesabımdan sizler için çekmiş odluğum fotoğraf ve mekanları beğenip, takip edebilirsiniz.