Mekanlar

Nossa Costa: Ataköy Marina’da güzeller güzeli bir yarımada konsepti.

Bugün İstanbul’un merkezinde fakat karmaşasından uzak deniz ve iyot kokusunu en derin hissedeceğiniz bir konuma sahip olan Nossa Costa’da iftar yapıyorum. Denizin tam içinde gibi hissediyorsunuz kendinizi. Manzarası da harika. Fark yaratan mekanları anlatmak da bir başka.

IMG_2221

Mekan ile ilgili genel bir bilgi vermek gerekirse şöyle özetleyebilirim. Nossa Costa’da havuz başı, alakart restaurantı, Sahil Cafe ve toplantı salonu bulunuyor. 150 kişiden 750 kişiye kadar farklı organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor. Bu açıdan özel davet ve organizasyonlarınız için de çok ideal bir mekan. Ayrıca tüm yaz boyunca havuzun keyfini misafirleriyle birlikte çıkarmak isteyenler için denizin ortasında, arıtılmış deniz suyu ile doldurulmuş havuz keyfi sunuyor. Ortamın rahatlığı, ambiyansın ferahlığı sayesinde de burada yapacağınız kahvaltılar da oldukça keyifli oluyor. Adeta ruhunuzu dinlendiriyor.

IMG_2164

BVS Group’a ait olan ve Türkiye’nin ilk 5 yıldızlı, Altın Çıpa Ödüllü Marinası’nda bir ada duygusu yaratan Nossa Costa Ramazan boyunca Ayhan Aşan ile tasavvuf müziği eşliğinde özel bir programla karşılıyor misafirlerini. 360 derece deniz manzarası, geleneksel tatlardan oluşan özel menüsü ve müzik dolu atmosferiyle keyifli bir iftar sunuyor.

IMG_2201

IMG_2204IMG_2214

IMG_2218

Hafta içi iftar 90 TL, hafta sonu ise 110 TL.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0212 560 1717 / 0533 308 1818

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir