Mekanlar

BigChef’s – Tünel Şubesi

Önceki gün Bigchef’s’in Taksim Tünel şubesindeydim.  

Yaz mevsiminde menüye yeni eklenen lezzetleri deneyimlemek için gittim. Hatay lezzetleri ve aronyalı lezzetleri deneyimledim.

Günün her saatini geçirebileceğiniz dinamik ve lezzetli bir kafe – restoran zinciri olan BigChef’s her zaman severek tercih ettiğim bir marka.

Türkiye geneli ve yurtdışında toplam 69 şubesi bulunuyor.

Menüde her türlü zevke uygun bir lezzet bulmak mümkün. 

Ayrıca mevsimsel değişiklikler gösteren özenli bir menüye sahip.

Dekoruyla, sunumlarıyla ve her şubesinde sunduğu aynı standart ve kalitesiyle her zaman tercih sebebim olmuştur Big Chef’s ler..

Neler Yedik?

Hatay mutfağından Kağıt Kebabı (Nohutlu Frik Pilavı eşliğinde), Oruk, Sıkma Peynir, Zahter Salatası, Babagannuş, Humus, Semirsek.

Aronyalı lezzetlerden: Aronyalı Cheesecake..

Aronya yaban mersinine benzeyen ve daha çok Karadeniz’de yetişen sağlıklı bir yemiş.. Kolesterolü de destekliyor.

“Her mevsim yeni bir başlangıç ve her yeni başlangıç yeni mutluluklar” mottosuyla yola çıkan BigChefs, sunduğu menüsüyle ve her köşesinde aile sıcaklığı hissini duyacağınız konforlu dekorasyonu ile yıllardır aynı kalite ile sıcak buluşmalara ve keyifli zamanlara ev sahipliği yapıyor.

2007 yılında Ankara’da başlayan yolculukta, bugüne kadar bol neşeli sabah kahvaltılarından en keyifli hafta sonu yemeklerine, ara saatlerdeki samimi sohbetlerden lezzetli akşam yemeklerine kadar tüm misafirleri günün her saatinde restoranlarda ağırlayarak, sıcak bir ev ortamı sunmaya özen gösteren bir marka.

Türkiye’nin yöresel yemeklerini modern yorumlarla hazırlarken, dünya mutfağından seçkin lezzetleri de misafirlere sunuyorlar. Gidilen her ülkenin damak tadına uygun BigChefs lezzetlerini dünyaya taşıyorlar. Bugün İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bodrum, Marmaris, Bursa, Denizli, İskenderun, Eskişehir, Kayseri, Mersin, Almanya, Azerbaycan, Kazakistan, Kuveyt ve Suudi Arabistan olmak üzere 69 şubesi bulunuyor.

Detayları youtube videomda izleyebilirsiniz. Link aşağıda.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir