Mekanlar

Gecce Winter Guide 2017 Çıktı!

Türkiye’nin en güçlü magazin ve mekan portalı olan ve yazarı olmaktan gurur duyduğum Gecce.com’un tam 17 senedir çıkarttığı ve ülkemizde eşi olmayan bir mekan rehberi olan Guide Dergimiz çıktı!

Türkiye’nin en iyi gurmeleri ve duayen gazetecileri sizin için seçti; Gecce’nin dev editör kadrosu sizin için inceledi. Ben şahsen bu ekibin 4 senelik mekan editörü olarak sizlere mümkün olduğunca canlı canlı ulaştırmaya çalıştım. Ve işte karşınızda bu kışın en göz kamaştıran dergisi Gecce Winter Guide 2017!

img_0764

Gecce yayın grubu tarafından hazırlanan ve Kenan Erçetingöz, Güneri Civaoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatih Altaylı, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Mike Norman, Mehmet Yaşin, Müge Akgün, Arda Türkmen, Dilara Koçak, Ali Başman ve Olcayto Ahmet Tuğsuz gibi Türkiye’nin en iyi gurmelerinin seçimlerinden oluşan dergimiz tüm D&R ve seçkin kitap evlerinde satışta! Muhakkak bir tane edinin. Bizi okumadan mekanlara gitmeyin…

img_0760 img_0767

İstanbul’un en iyi mekanları, otelleri, alış veriş merkezleri; Ankara ve İzmir’den gözde mekanlar, Kapadokya’da keşfetmenizi bekleyen noktalar; Bodrum ve Kıbrıs’ta içinizi ısıtacak öneriler; Miami, Londra, Newyork, Paris ve Milano’nun en iyi 19 mekanı ve tabii ki bir kış klasiği olan kayağın yurt içi ve yurt dışı adresleri Gecce Winter Guide 2017’de…

Bu kışın en trend mekanları hangisi, nerede ne yemeli, hangi mekanda hesap ne kadar gelir, canlı müzik keyfi en iyi nerede yaşanır, hangi mekan sabaha kadar açık, hangi mekana giderken rezervasyon yapılsın, hangisinde diyet menü bulabilirsiniz? Kısacası her sorunuza itinayla cevap veren bir dergi bu!

Rengarenk bir kış için, güzel öneriler için, yenilik kovalayanlar için harika bir dergi… Muhakkak bir tane edinin.

img_0766

3d-kapak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir