Seyahat Günlüğü

Alaçatı Cumbalı Konak Butik Otel

Alaçatı’daki yaşama en büyük şahit taşlarıdır…” Bu düşünceyle, 1800 lü yıllardaki ismi Alatzata olan dönemden tutun Alacaat ve günümüzdeki Alaçatı’ya dek tarihteki tüm anıları, yaşamı harmanlayarak size sunan ve yıkılan rum evlerinden tek tek topladıkları 57 römork taş ile küçük otelimizi oluşturmuşlar.

 

 

Alaçatı mimarisini kullanarak yapılan ve 12 ay boyunca hizmet veren Cumbalı Konak Alaçatı’da 3’ü cumbalı olmak üzere toplam 13 oda mevcut. Bir de küçük yemyeşil, sardunya, begonvil ve lavanta kokularıyla bütünleşmiş huzurlu bahçesinde tamamen yöreye ait, organik ev yapımı ürünlerle köy kahvaltısı var ki tadından yenmiyor.

Alaçatı’nın kalbinde 3’ü cumbalı olmak üzere 13 odalı bir Alaçatı oteli olan Cumbalı Konak Alaçatı’da huzurlu ve farklı bir atmosfer buluyorsunuz. Özellikle konakladığım jakuzili oda o kadar keyifli ki bütün yazı burda geçirebilirim.

Cumbalı Konak Alaçatı, Alaçatı butik otelleri arasında farklılaşarak özel hizmetleriyle sizlere Alaçatı merkezde keyifli konaklama imkanı sunuyor.

Otelden restoranların bulunduğu meşhur Kemalpaşa Caddesi’ne yürüyerek sadece 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Aracınızla rahat bi şekilde ulaşabileceğiniz Cumbalı Konak’ın önünde açık otoparkı mevcut. Alaçatı plajları, Surf okulları ve ılıca plajına uzaklığı ise 2-3km.

Not: Havuz ölçüleri 11mt X 5mt, derinlik ise 1,5mt

Oda fiyatları sezonda 400 -1300 TL arasında değişiyor.

Sıradışı, konforlu, lüks ve rahat bir butik otel burası. Evinizde gibi hissettiğiniz özel bir yer. Muhakkak deneyimlemelisiniz.

Otel ile ilgili tüm detayları videomda izleyebilirsiniz.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir